موسسه آموزش عالی ساعی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری Sa'ee University استان گلستان / گرگان www.saee.ac.ir

سامانه جامع آموزشی

کارگاه ها،مراسمات،نمایشگاه ها

 

تقویم آموزشی سال 96-95

آمار سایت
کل اعضاء: 34
کاربران آنلاین: 30
کل مطالب: 170
کل بازدید ها: 910933

هیئت موسس


مجتبی ارشاد

سطح چهار حوزه فقه و كلـام اسلـامی

محل اخذ مدرک: ایران

Ershad@Saee.ac.ir

 

عبدالمجید ایزدپناه

دکتری تخصصی فیزیک هسته ای

محل اخذ مدرک: روسیه - 1385

مرتبه علمی: استادیار

Izadpanah@Saee.ac.ir

محمدباقر باقریه نجار

دکتری تخصصی زیست شناسی مولكولی

محل اخذ مدرک: هلند - 1383

مرتبه علمی:دانشیار

Bagherie@Saee.ac.ir

محمدرضا دهقانی فیروزآبادی

دکتری علوم و صنایع چوب و كاغذ

محل اخذ مدرک: روسیه  - 1383

مرتبه علمی: دانشیار

Dehghani@Saee.ac.ir

 

امیر سعدالدین

دکتری تخصصی مدیریت منابع آبخیز

محل اخذ مدرک: استرالیا - 1385

مرتبه علمی: دانشیار

Sadedin@Saee.ac.ir

 

عبدالرسول سلمان ماهینی

دکتری تخصصی محیط زیست (اثرات توسعه)

محل اخذ مدرک: استرالیا - 1383

مرتبه علمی: دانشیار

Mahini@Saee.ac.ir

 

محمدهادی معیری

دکتری تخصصی مدیریت و اكوسیستمـ جنگل

محل اخذ مدرک: کانادا - 1379

مرتبه علمی: دانشیار

Moayeri@Saee.ac.ir

 

 

 




ارتباط با ما

موسسه آموزش عالی ساعی
(غیرانتفاعی - غیردولتی)

آدرس:
استان گلستان - شهرستان گرگان، خیابان ولیعصر(شالیکوبی)-انتهای عدالت 27

کدپستی: 4917744735

تلفن :
017-32333248

دورنگار:

017-32233344

Email : info@saee.ac.ir

کانال تلگرام موسسه:

https://telegram.me/SaeeGorgan

 

اشتغال و کارآفرینی

اطلاعیه های شغلی در این قسمت قرار داده خواهد شد

رشته های دایر در مؤسسه

مقطع کاردانی پیوسته:
- صنایع چوب وکاغذ - سازه های چوبی
- حسابداری بازرگانی
- کامپیوتر - نرم افزار
- نقشه کشی معماری
- طراحی دوخت

- مدیریت خانواده

-صنايع غذايي - كنترل كيفيت مواد غذايي

-کودکیاری- مربی کودک

-تربیت بدنی

مقطع کارشناسی ناپیوسته:
- مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
- مهندسی علوم و صنایع غذایی
- مهندسی منابع طبیعی - محیط زیست
 صنایع چوب و کاغذ - سازه¬های چوبی
- فراوری محصولات شیلاتی
- گیاهان دارویی و معطر
- طراحی و دوخت
- تکثیر و پرورش آبزیان

-معماری

  حسابداری بازرگانی-

مقطع کارشناسی پیوسته:
- مهندسی صنایع مبلمان

- مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست

- حسابداری

-تربیت بدنی و علوم ورزشی

مقطع کارشناسی ارشد:

- بیولوژی و آناتومی چوب

- علوم و صنایع غذایی- فناوری مواد غذایی

وضعیت آب و هوای گرگان
خطایی در اتصال به سرور نمایش آب و هوای منطقه رخ داده است